درمان تایم

باربری تهران , معرفی بهترین باربری در تهران + قیمت و تعرفه باربری آنلاین

باربری و کار خدمات اسباب کشی در شهری مثل تهران بسیار اهمیت بالایی دارد . معرفی بهترین باربری در تهران در این بخش از وب سایت وب هد برای همه .

در بین کارهای خدماتی که همیشه در شهرهای بزرگی مانند تهران درگیر آن هستیم . اسباب کشی و جابجایی است . کاری که تخصص شرکت باربری است . در این بخش از وب هد سعی می کنیم ۱۰ تا از بهترین های این حوزه را معرفی کنیم . با ما باشید تا انتخابی درست داشته باشید.

ظریف بار

نیازی به تعریف این شرکت نیست و تقریبا تمام افرادی که در تهران زندگی می کنند با شماره ۱۵۰۰ طریف بار برای اسباب کشی وجابجایی آشنا هستند و تنها کافی است با این شماره تماس بگیرند .

آدرس : تهران , حکیمیه

تلفن ۴ رقمی ویژه : ۱۵۰۰

ظریف بار

اطلس بار تهران

یکی دیگر از بهترین اتوبار های درون شهری تهران می توان به اطلس بار اشاره کرد که کار و خدمات با کیفیتی را ارئه می دهند می توانید برای اسباب کشی و خدمات جابجایی از این شرکت کمک بخواهید . نیروی کار حرفه ای و با ادبی دارند.

آدرس :تهران، منطقه ۱، اقدسیه ، خیابان موحد دانش

شماره های تماس : ۰۲۱۲۲۲۹۹۹۴۰    –   ۱۵۱۱

سه سوت بار

یکی از شرکتهای توانمند در حوزه حمل و نقل و اسباب کشی است که به صورت کاملا گسترده داخل شهر تهران را پوشش می دهد . قیمت مناسبی هم دارد با مدیریت عالی و دور نگر . می توانید قبل از انتخاب شرکت مد نظر از این شرکت استعلام قیمت و خدمات را انچام دهید . همین الان با شماره های زیر تماس بگیرید :

شماره تماس:

۷۷۵۹۱۵۸۹ شعبه شرق تهران

۲۲۹۲۲۵۶۷ شعبه شمال تهران

۸۸۵۶۱۰۹۷ شعبه مرکزتهران

۴۴۶۱۵۶۶۴ شعبه غرب تهران

۶۶۸۴۹۵۲۴ شعبه جنوب تهران

باربری

باربری و اتوبار چیتگر بار

اگر در غرب تهران زندگی می کنید می توانید از خدمات شرکت چیتگر بار استفاده کنید . بهترین نیروی کار , مدیریت با اخلاق و با تجربه و قیمت مناسب و پایین تر از منطقه با بیش از دو دهه فعالیت در این حوزه . همین الان برای اسباب کشیخود با این شرکت تماس بگیرید .

آدرس : شهرک گلستان غربی

اطلاعات تماس : ۰۲۱۴۴۷۰۸۳۶۳

تعرفه باربری در تهران سال ۱۴۰۰ چگونه است ؟

کارهای خدماتی و شرکتهای خدماتی برای خود هزینه ها و تعرفه های متفاوتی را ارائه می کنند از این رو هر کدام از شرکتها با هزینه های متفاوت کار می کنند . هر چند اتاق اصناف یک تعرفه برای هر سال تعیین می کند ولی در برخی موارد خیلی از شرکتها یا با قیمت پایین کار می کنند که به نفع مشتری می باشد و یا با قیمت بالا که خارج از عرف می باشد کار می کنند از این رو بهتر است قبل از هر اقدامی از چند شرکت استعلام قیمت کنید.

وب سایت وب هد سعی می کند از هر کسب و کاری در ایران ۱۰ نمونه برتر را معرفی کند . از این رو انتخاب با خود شماست و حتما قبل از انتخاب خود تحقیقات درستی انجام دهید . وب هد صرفا معرفی می کند و هیچ گونه مسئولیتی در قبال انتخاب شما ندارد.