درمان تایم

دستگاه لیزر موهای زائد , قیمت دستگاه لیزر مو + بهترین دستگاه لیزر ۲۰۲۱ – ۲۰۲۰

دستگاه لیزر موهای زائد ۲۰۲۰ – ۲۰۲۱ , معرفی انواع دستگاه لیزر موهای زائد و بهترین مراکز خرید دستگاه لیزر مو در تهران و سایر شهرهای ایران . در امر از بین بردن موهای زائد مردان و زنان مهترین عامل تعیین کننده نوع دستگاهی است که پزشکان و یا تکنسین های متخصص لیزر مو استفاده می کنند . اگر دستگاه قدرت کافی برای از بین بردن موهای زائد را نداشته باشد بدون شک تاثیری نخواهد داشت و موجب دلخوری و نارضایتی مراجعین می شود.

شرکت های زیادی در تهران دستگاه لیزر موهای زائد را عرضه می کنند که تقریبا می توان گفت همه وارد کننده هستند و بیشتر دستگاه ها چینی است . البته هستند شرکتهایی که دستگاه های آلمانی , فرانسه و آمریکایی را نیز وارد می کنند ولی به دلیل مشکلات سیاسی و اقتصادی کشور چین بزرگترین تامین کننده این کالا در ایران است .

در این بخش از وب هد می خواهیم یکسری از شرکتهایی را معرفی کنیم که می توانید اقدام به خرید دستگاه لیزر از آنها کنید . توجه داشته باشید ما صرفا معرفی می کنیم و لذا قبل از خرید کاملا تحقیق کنید و بعد دستگاه لیزر مورد نظر خود را خرید کنید .

دستگاه لیزر مو

گروه لیزر ایرانیان

گروه لیزر ایرانیان با چندین سال تجربه در فروش انواع دستگاه لیزر موهای زائد خانگی و کلینیکی توانسته بهترین مشاوره خرید دستگاه لیزر مو شود . برای تاس با این شرکت می توانید از طریق شماره ها و آدرس زیر اقدام کنید:

آدرس : تهران , انتهای مطهری , خ علی اکبری , خ صحاف زاده , خ عشوری , کوچه مریم , پلاک ۱۴

شماره تماس :۰۲۱۸۸۷۳۵۲۱۱

شماره تلفکس:۰۲۱۸۸۷۳۵۲۱۱

گروه لیزر ایرانیانشرکت فروش دستگاه لیزر مو ؛  لیزر ایرانیان همچنین تعمین کننده قطعات دستگاه لیزر پزشکی و خانگی نیز می باشد . محصولات گروه لیزر ایرانیان شامل :

دستگاه لیزر موهای زائد

طاهر تاج مادر

شرکت فعال در زمینه تعمین کننده تجهیزات کلینیک های زیبایی و سالنها در تهران .

طاهر تاج مادر

کارشناسان فروش :

آقای سائله : ۰۹۱۲۵۶۲۶۳۵۸

آقای دوستی : ۰۹۱۲۷۹۱۶۰۲۸

آقای کریمی : ۰۹۱۲۷۷۸۵۳۶۷

خانم صمصامی: ۰۹۱۲۷۷۴۸۳۰۳

آدرس : آدرس دفتر مرکزی : تهران، خیابان گاندی، خیابان پنجم، پلاک ۲۳، ساختمان طاهر تاج مادر

مهندسی پزشکی همدم طب مبین

شرکت همدم طب مبین کار خود در زمینه فروش دستگاه لیزر و سایر تجهیزات پزشکی زیبایی را از سال ۹۴ آغاز کرده است و امروز توانسته است بیشتر کلینیک ها و سالن های زیبایی را تجهیز کند. برای تماس با این شرکت راه های ارتباطی زیر را دنبال کنید :

آدرس : تهران – پاسداران – خیابان بوستان پنجم- تقاطع خیابان پایدارفرد – پلاک ۱۲- واحد ۹

همراه : ۰۹۱۲۲۳۳۹۴۶۴ مهندس دربندی زاده   تلفن : ۰۲۱۳۳۰۹۱۰۸۵ مهندس دربندی زاده

همراه : ۰۹۳۰۶۱۰۹۷۱۳ مهندس کشاورز   تلفن : ۰۲۱۳۳۰۷۴۵۹۱ مهندس کشاورز