درمان تایم

دکتر بین | دمنوش دکتر بین ( دمنوش های گیاهی و میوه ای )

دکتر بین برند معروف بین تولید کننده های دمنوش گیاهی و میوه ای در ایران است که محصولاتی با کیفیت و استاندارد دارای سیب سلامت تولید می کند . دکتر بین طرفداران زیادی دارد و هر روز هم به تعداد آنها اضافه می شود.

دمنوش دکتر بین

دمنوش های دکتر بین امروزه در بین مردم طرفداران زیادی دارد و کیفیت بالای آن باعث شده است تا مشتریان بدون دغدغه از آن استفاده کنند . تمامی محصولات شرکت سبز نوش کویر دارای سیب سلامت می باشند و از این رو کاملا سالم و استاندارد هستند . در این بخش به معرفی محصولات شرکت سبز نوش کویر می پردازیم .

شرکت سبز نوش کویر محصولات خود را با نام تجاری دکتر بین در بازار عرضه می کند . این شرکت بیش از ۳ دهه فعالیت در حوزه کشت , فراوری و بسته بندی گیاهان مفید و پرخاصیت در کنار مدیریت فعال و آینده نگر توانسته است تجربه ای بالا کسب کند و در این صنعت حضوری موثر داشته باشد و با درایت و توانمندی نیروی کار خود توانسته در عرصه بین المللی استاندارد های لازم را کسب کند و اقدام به صادارات محصولات خود کند .

دکتر بین

برخی از محصولات دکتر بین

دمنوش های گیاهی

دمنوش چای سبزدمنوش چای سبز

دمنوش مخلوط گل گاو زبان،ليمو عمانی و سنبلدمنوش مخلوط گل گاو زبان،ليمو عمانی و سنبل

دمنوش مخلوط گل گاوزبان , لیموعمانی و سنبل دکتر بین نیز همانطور که در عنوانش هست از ترکیب این سه گیاه با خاصیت تهیه شده است و دارای طمع و عطر طبیعی می باشد .

دمنوش مخلوط گیاهیدمنوش مخلوط گیاهی

دمنوش مخلوط گیاهی از ترکیب ۱۲ گیاه مفید شامل : غنچه گل نسترن زرد, غنچه گل محمدی , گل گاوزبان , بابونه , به لیمو , ملیس , لیمو عمانی , اسطو خودوس , چای ترش , بهار نارنج , پنیرک و زیرفون تهیه شده است.

دمنوش غنچه گل محمدیدمنوش غنچه گل محمدی

دمنوش بابونهدمنوش بابونه

دمنوش چای ترشدمنوش چای ترش

دمنوش های میوه ای

دمنوش میوه استواییدمنوش میوه استوایی

دمنوش میوه استوایی دکتر بین از ترکیب گیاهان مفیدی و خاص و میوه های خشک طبیعی : چای سبز , میوه آناناس , میوه پاپایا , کیاه رزهیب , پوست پرتقال , کشمش می باشد .

دمنوش میوه ای هاواییدمنوش میوه ای هاوایی

دمنوش میوه هاوایی از ترکیب میوه های خشک طبیعی و گیاهان مفید شامل : گیاه رزهیب , چای ترش ,برگ توت فرنگی , گل آفتابگردان تهیه شده است .

دمنوش بهدمنوش به

 

وب سایت شرکت سبز نوش کویر : http://snkco.com