سئو سایت و بهینه سازی وب سایت , افزایش رتبه سایت در نتایج گوگل

تاثیر سئو سایت بر کسب و کار

در سالهای اخیر رقابت شرکتها و موسسات  در فضای اینترنت کشور موجب شده است تا تاثیر سئو و بهینه سازی وب سایت در نتایج جستجوی گوگل بیش از پیش خود را نشان دهد . خیلی از موسسات و شرکت ها با مفهوم سئو و بهینه سازی نتایج جستجوی گوگل آشنا نبودند ولی امروزه قبل از هر اقدامی در رابطه با طراحی وب سایت به دنبال این هستند که به چه صورت خود را در نتایج جستجوی گوگل نمایان کنند و از این طریق بتوانند کار خود را گسترش دهند و از تمام نقاط کشور و حتی جهان بتوانند مشتری جذب کنند تا خدمات و یا کالای خود را عرضه نمایند .

افزایش کاربری اینترنت در فضای داخلی کشور قدرت سئو و بهینه سازی وبسایت اینترنتی را نمایان کرده است و تمامی شرکت ها دوست دارند در این زمینه از رقبای خود پیشی بگیرند و سر آمد همه وبسایت های رقیب باشند . در ادامه بیشتر با مفهوم سئو آشنا می شویم .

تعرف کلی از سئو وب سایت

در تعریف کوتاه و دقیق می توان گفت سئو (SEO) : بهینه سازی وب سایت در نتایج جستجوی گوگل یا هر موتور جستوجوگری است .

Search Engine Optimization
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تیم سئو وب هد تماس بگیرید :
سئو

سئو و تجارت الکترونیک

برای ورود به تجارت جهانی در فضای مجازی (تجارت الکترونیک) مهمترین و اولین قدم داشتن وب سایت معتبر می باشد لذا در پیاده سازی ایده برای کسب در آمد و یا گسترش فعالیت تجاری اولین مرحله اقدام به طراحی سایت اینترنتی می باشد. اما نباید تصور کنید که با داشتن وب سایت در همان روزهای اول شروع به جذب مشتریان جدید از همه نقاط خواهید کرد . برای رسیدن به درآمد از اینترنت راه طولانی ولی شیرینی در پیش خواهید داشت . همزمان باش شما رقبای دیرین شما نیز برای بزرگ کردن دایره فعالیت خود اقدام به ورود به تجارت الکرتونیک کرده اند پس همانند قبل که به صورت سنتی با هم رقابت می کردید هم اکنون باید در فضای مجازی شروع به رقابت کنید .

هر شرکت یا موسسه خدماتی در رشد وبسایت خود تلاش زیادی کند بدون شک پیروز میدان خواهد بود .امروزه دیگر فضای محیطی و سنتی راه مناسب برای تبلیغات نیست چرا که هم هزینه زیادی دارد و هم اثر بخشی پایینی دارد ؛ از طرفی تبلیغات در فضای اینترنت با داشتن وب سایت هزینه بسیار پایین به نسبت تبلیغات سنتی دارد . حال اگر وب سایت شما در کلمات کلیدی حوزه فعالیتتان در رتبه های بالای نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول قرار بگیرند چه قدرتی خواهید داشت .

سئو سایتگام طلایی برای پیش برد اهداف

کمتر شرکتی را می توانید که در حوزه طراحی وب سایت حضور نیافته است و برای خود وب سایتی نداشته باشد . همه شرکتها با مفهوم تجارت الکترونیک کاملا آشنا هستند و می دانند که ورود به این رده از تجارت می تواند فضای فعالیت بیشتری را در اختیارشان قرار دهد . اما به دلیل نداشتن مشاور مناسب دیجیتال مارکتینگ و مشاور تجارت الکترونیک هم چنان بیشتر شرکت ها قدرت واقعی این فناوری در افزایش کسب در آمد را نمی دانند. و تنها به داشتن وب سایت برای شرکت اکتفا کرده اند.

به عقیده متخصصین طراحی سایت وب هد داشتن وبسایت به تنهایی نمی تواند تاثیر مثبت و شگرفی بر کسب و کار شرکتها داشته باشد . ما معتقدیم که طراحی سایت زیبا و کاربرپسند به همراه سئو و بهینه سازی کلمات کلیدی آن می تواند به رشد شتابان در کسب و کار شرکت ها اثر گذارد .